Павлоградська філія

Павлоградська філія входить до складу Державного підприємства "Дніпропетровський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації".

 

Павлоградська філія не є юридичною особою.  Філія здійснює свою діяльність, керуючись Законом України "Про метрологію та метрологічну діяльність", іншими нормативно-правовими актами України у галузі метрології, наказами і розпорядженнями Мінекономрозвитку України, ДП "Дніпростандартметрологія", Положенням про Павлоградська філія та Статутом Центру, а також державними, міждержавними та міжнародними нормативними документами з метрології, стандартизації та сертифікації.

 

Філія, відповідно до галузі уповноваження ДП "Дніпростандартметрологія" на проведення метрологічних робіт та повноважень, наданих від імені Центру на підставі наданої генеральним директором довіреності в обсязі визначених повноважень здійснює повірку засобів вимірювальної техніки (далі - ЗВТ) за такими видами вимірювань:

 

1  Вимірювання геометричних величин.

2 Вимірювання механічних величин.

3 Вимірювання параметрів потоку, витрат, рівня, об'єму речовин.

4 Вимірювання тиску, вакуумні вимірювання

5 Вимірювання фізико-хімічного складу і властивостей речовин.

6 Температурні та теплофізичні вимірювання.

7 Вимірювання електричних та магнітних величин.

 

Крім того, філія, згідно із Законом України "Про метрологію та метрологічну діяльність", Законом України "Про стандартизацію" проводить:

  • калібрування ЗВТ — відповідно до галузі уповноваження ДП “Дніпростандартметрологія” на проведення повірки аналогічних ЗВТ;
  • консультативне обслуговування в галузі метрології.

 

Начальник Павлоградської філії: Брусенцов Микола Іванович.

 

Електрона поштова адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поштова адреса: 51400, м. Павлоград, вул. Озерна, 47

 

Номер телефону додатково: +38(073)26-26-25-1 (Viber),

 

 Для звернення до Павлоградської філії необхідна письмова заява про надання послуг.

 Розпорядок роботи Павлоградської філії:

 з понеділка по четвер з 8-30 до 17-30, п'ятниця з 8-00 до 16-15,

обідня перерва з 12-30 до 13-15.

помощь в установке Joomla