Неруйнівний контроль

НТВ ПК ЗВТ неруйнівного контролю має найбільш розвинену еталонну та методичну базу у галузі неруйнівного контролю (далі – НК) в державній метрологічній системі та забезпечує єдність вимірювань і передачу розмірів одиниць вимірювання робочим ЗВТ НК, а також приймає участь у роботах зі стандартизації НК.

1112 2221 3332

Напрямки діяльності відділу у галузі неруйнівного контролю:

  • ► співпраця із закордонними установами з метрологічного забезпечення, участь у міжнародних звіреннях;
  • ► аналіз стану вимірювань;
  • ► розробка методичних нормативних документів з метрології;
  • ► організація і проведення звірень результатів вимірювань лабораторій НК;
  • ► повірка, калібрування ЗВТ НК:

- ультразвукових дефектоскопів, структуроскопів, товщиномірів;

- вихрострумових дефектоскопів, структуроскопів, товщиномірів покриття;

- стандартних зразків (мір) з контрольними дефектами, мір ультразвукової товщини;

- магнітних дефектоскопів, товщиномірів покриття, вимірювачів магнітної індукції;

- коерцитиметрів, феритометрів, вимірювачів електропровідності;

  • ► методична допомога при:

- створенні лабораторій, що здійснюють калібрування, неруйнівний контроль та технічну діагностику на підприємствах і в організаціях, та щодо оснащення їх сучасними приладами і устаткуванням;

- впровадженні методів неруйнівного контролю при визначенні якості продукції.

Для отримання рахунку на проведення повірки, калібрування необхідно по факсу відділу 056 732-41-75 або на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати лист встановленої форми.

 Роботи у відділі плануються і проводяться відповідно до портфеля замовлень, який формується згідно з переліками (графіками) проведення періодичної повірки ЗВТ, програмами (графіками) калібрування і договорами на виконання метрологічних робіт. Оплата метрологічних робіт (послуг) здійснюється згідно з постановою КМУ «Про затвердження Порядку оплати робіт і послуг з проведення оцінки відповідності законодавчо регульованих ЗВТ вимогам технічних регламентів, повірки зазначених засобів, що перебувають в експлуатації, та визначення вартості таких робіт і послуг» від 28.10.2015 р. № 865.

 Відділ укомплектований висококваліфікованими фахівцями, які мають вищу освіту і пройшли спеціальну підготовку в ДП «УкрНДНЦ» та ІПК ОДАТРЯ.

помощь в установке Joomla